Informácie o našej ZO JDS BOBROV

Naša základná organizácia sa nachádza v malebnej dedinke B O B R O V,neďaleko Or.priehrady.Založená bola koncom roka 1 9 9 9.Tohto roku oslávime pri výročnej schôdzi  1 5. výročie.Za tento krásny čas  naši členovia pribúdali a samozrejme aj odbúdali,taký je zákon prírody.Základna organizácia plní svoju úlohu do bodky a do písmená.Celý výbor na čele s predsedníčkou,perfektne sceľuje seniorov.Radi sa stretávame a poznávame naše nádherné Slovensko.

Na čele je toto vedenie:  predseda: Oľga Slovíková   č.t.O910385445
                                          podpredseda: Mária Hullová
                                          pokladník: Justína Artimová
                                          členovia výboru: Anna Kubasáková,Jozef Martaus,Viera Martauzová,Emília Vrláková,Elena Dvorská

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.

Naši užívatelia

Táto stránke je pre všetkých seniorov, ktorí sa rozhodli žiť aktívne.